SEO optimalizácia

Prečo sa zaoberať so SEO?

SEO spočíva v optimalizácií vášho webového obsahu pre online vyhľadávače ako napríklad Google, Bing alebo Yahoo, v ktorých je sústredený online obsah  zotriedený do postupnosti podľa relevantnosti ku kľúčovému slovu, ktorý užívateľ zadá do vyhľadávača.

SEO optimalizácia vám pomáha dostať váš webový obsah do popredia vyhľadávania na základe vami zvolených kľúčových slov a zvýšiť tým návštevnosť vašej stránky a jej relevanciu pre online návštevníkov, ktorí sa zaujímajú o váš obsah.

SEO-management
  • SEO audit
  • Osobný SEO expert

Náš jednorázový SEO audit spočíva v technickej analýze každej stránky vášho webového obsahu. Následne vám prezentujeme naše odporúčania pre dosiahnutie zvýšenia celkového umiestnenia vašej webstránky v internetových vyhľadávačoch.

Jednorázový SEO audit zahŕňa:

  • Technickú časť SEO optimalizácie
  • Úpravu existujúcich chýb z pohľadu SEO na webe
  • Dôkladnú analýzu relevantných kľúčových slov
  • Optimalizáciu webového obsahu a meta tagov

Pokiaľ ste si neni istí, či je váš webový obsah správne zoptimalizovaný pre vyhľadávače, napíšte nám a naši konzultanti vám pomôžu so správnym SEO nastavením vášho webu.

Benefity osobného SEO experta

Využite možnosť získať SEO experta na plný úväzok, ktorý bude celý svoj pracovný čas venovať neustálej akzualizácií a optimalizácií vášho webového obsahu, nastaveniu správnej stratégie a poskytovaniu komfortu vďaka svojim skúsenostiam vo sfére meniacich sa trendov v oblasti SEO.

Vďaka nášmu SEO konzultantovi ušetríte čas a financie, ktoré by ste minuli na nájdenie a akvizíciu takéhoto odborníka na trhu práce. Pokiaľ si však myslíte, že SEO odborník na plný úväzok je pre vás zbytočný luxus, vieme vám ponúknuť alternatívu v podobe vyčlenenia jedného z našich SEO expertov pre váš projekt na hodinový alebo polovičný pracovný úväzok.