Binary Options platforma

Komplexné riešenie na mieru!

Pokiaľ si zvolíte naše Whitelabel riešenie platformy binárnych opcií, každý aspekt vašich Back End operácií, vrátane CRM, CMS, risk manažmentu a platobných metód bude zabezpečený cez náš tím skúsených finančných odborníkov. Získajte unikátne CRM a CRS systémy s dizajnom na mieru, ktoré kombinujú najnovšiu technológiu, flexibilitu a jednoduché používanie.

Takisto zabezpečíme aktualizácie v rámci Front Endu a optimalizáciu používateľnosti platformy tak, aby ste vašim klientom ponúkli intuitívne a user friendly prostredie. V prípade záujmu zabezpečujeme aj marketingové aktivity zahrňujúce promo vašej binary options platformy spolu s výkonnostnými online kampaňami.

  • dostupné riešenie s nízkymi počiatočnými nákladmi
  • nulové náklady na IT infraštruktúru a programovanie
  • konkurencieschopná platforma pre váš biznis
  • rýchla podpora v prípade potreby od skúseného tímu
  • manažment zabezpečený profesionálmi z oblasti financií
  • integrácia s najnovšími novinkami v oblasti binárnych opcií

Whitelabel a marketing

Trh s binárnymi opciami je jedným z najprofitabilnejších oblastí v rámci finančného trhu. Pre úspech na takomto trhu s vysokou konkurenciou potrebujete prvotriednych partnerov v oblastí technológií a marketingu. S našim riešením máte ucelené riešenie pre vaše potreby “pod jendou strechou”

Dlhodobá spolupráca

V CHECKus Media Group sa zameriavame na dlhodobú profitujúcu spoluprácu pre obe strany. Pokiaľ investujete do nášho Whitelabel riešenia alebo marketingových služieb nestávate sa pre nás klientom, ale partnerom.